Uniwersytet

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (WIZYTÓWKA JEDNOSTKI)

Kierownik jednostki:

mgr Jan Jelec

Zespół:

• mgr Tomasz Kławsiuć
  • dr Piotr Lesiakowski
  • mgr Paulina Wójcik

Wydział w strukturze PUM:

Wydział Medycyny i Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Opis działalności jednostki:

Podległe jednostki:

Nota kierownika jednostki:

mgr Jan Jelec

Mgr Jan Jelec jest zatrudniony w Studium WF i S PUM w Szczecinie od 1990 r. Studia  magisterskie ukończył w Instytucie Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego. Równocześnie wyczynowo uprawiał wioślarstwo, był członkiem Kadry Narodowej Polski, odznaczonym przez GKKF i T brązowym medalem „ Za wybitne osiągnięcia sportowe” w 1986 r.W 2021 r. odznaczono go medalem „ Za zasługi dla PUM”. Od ponad 20 lat umożliwia wszystkim chętnym studentom zdobywanie umiejętności z zakresu sportów wodnych w czasie obozów letnich na jeziorze Lubie w Lubieszewie oraz naukę i doskonalenie jazdy na nartach na obozach zimowych.Mgr Jan Jelec jest zatrudniony w Studium WF i S PUM w Szczecinie od 1990 r. Studia  magisterskie ukończył w Instytucie Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego. Równocześnie wyczynowo uprawiał wioślarstwo, był członkiem Kadry Narodowej Polski, odznaczonym przez GKKF i T brązowym medalem „ Za wybitne osiągnięcia sportowe” w 1986 r.W 2021 r. odznaczono go medalem „ Za zasługi dla PUM”. Od ponad 20 lat umożliwia wszystkim chętnym studentom zdobywanie umiejętności z zakresu sportów wodnych w czasie obozów letnich na jeziorze Lubie w Lubieszewie oraz naukę i doskonalenie jazdy na nartach na obozach zimowych.

Adres jednostki:

Hala Sportowa - Ul. Dunikowskiego 6a, 70-123 Szczecin