2. nabór na studia II stopnia na WNoZ-ie

20.09.2022 Ogłoszenia

Zapraszamy kandydatów na studia II stopnia na Wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo i dietetyka kliniczna. Informujemy, że rejestracja elektroniczna, wpłata opłaty rekrutacyjnej oraz termin składania kompletu dokumentów odbywa się w terminie 21-29 września 2022 r. Dołącz do nas!

Studia II stopnia stacjonarne:

• Dietetyka kliniczna
  • Położnictwo studia
  • Pielęgniarstwo

Studia II stopnia niestacjonarne:

• Pielęgniarstwo
  • Położnictwo

Lista wymaganych dokumentów:

1. Wydrukowany i podpisany formularz rejestracyjny/podanie o przyjęcie na studia.
  2. Świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał/odpis lub kopia poświadczona notarialnie).
  3. Świadectwo dojrzałości (oryginał/odpis lub kopia poświadczona notarialnie).
  4. Zaświadczenie lekarskie, wystawione przez lekarza medycyny pracy.
  5. Jedna aktualna kolorowa fotografia o wymiarach 3,50 cm × 4,50 cm, zgodna z wymaganiami dotyczącymi wzoru zdjęcia do dowodu osobistego (pozycja frontalna).
  6. Potwierdzenie dokonania opłaty rekrutacyjnej.
  7. Dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia lub jednolitych magisterskich.
  8. Suplement lub zaświadczenie o średniej ze studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich (jeśli w suplemencie nie widnieje średnia).

Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na stronie tutaj.