CSM PUM atrakcją Dni Otwartych FE

07.10.2020 Ogłoszenia

Centrum Symulacji Medycznej PUM był atrakcją tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich – ogólnopolskiej akcji promującej projekty z dofinansowaniem unijnym, które funkcjonują w naszym codziennym życiu. A CSM jest codziennością dla studentów PUM!

Akcja Dni Otwartych Funduszy Europejskich trwa od siedmiu lat. Ta edycja była wyjątkowa, bo w całości odbywała się on-line. Obejrzyjcie nasze wejścia. Oprowadza pan Jakub Pawlik, tegoroczny absolwent PUM, kierunek lekarski, Wydział Medycyny i Stomatologii.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich są organizowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi wszystkich województw oraz instytucjami wdrażającymi Fundusze Europejskie w Polsce.

Akcja jest częścią szerszej kampanii prowadzonej przez Komisję Europejską: #EUinmyregion.