Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie!

12.07.2024 Ogłoszenia

Rozpoczynamy nabór do Szkoły Doktorskiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie!
Jeżeli pragniesz pogłębiać swoją wiedzę i rozpocząć lub kontynuować rozwój naukowy w dynamicznym środowisku akademickim, nasza Szkoła Doktorska jest dla Ciebie idealnym miejscem.

Oferujemy:

• Kadra naukowa: nasi profesorowie to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem.
  • Indywidualne Podejście: każdy doktorant otrzymuje wsparcie promotora, co pozwala na indywidualny rozwój naukowy i efektywne osiąganie celów badawczych.
  • Nowoczesne Laboratoria i Zasoby: dostęp do najnowszych technologii i zasobów badawczych, aby Twoje projekty były na najwyższym poziomie.
  • Współpraca Międzynarodowa: możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach badawczych i stażach naukowych.
  • Stypendia i Fundusze: atrakcyjne stypendia oraz możliwość wsparcia w pozyskiwaniu funduszy na realizację własnych projektów badawczych.

Nasza Szkoła Doktorska jest otwarta dla:

• Absolwentów studiów magisterskich.
  • Osób ambitnych, gotowych na wyzwania i pragnących przyczynić się do rozwoju nauki.
  • Entuzjastów badań, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie.

Dokumenty kandydatów na I rok Szkoły Doktorskiej PUM w Szczecinie na rok akademicki 2024/2025 będą przyjmowane w Biurze Szkoły Doktorskiej w dniach 15.07.2024 r. - 26.07.2024 r. w godzinach 8.30 - 14.30.

Więcej informacji:

e-mail: szkoladoktorska@pum.edu.pl

tel. 91 48 00 993 / 994

Dołącz do grona ambitnych naukowców na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!