Rozbudowa Oddziału Klinicznego Onkologii, Chemioterapii i Immunoterapii Nowotworów - zadanie nr 3

31.03.2024 Program wieloletni

Program Wieloletni 2019 – 2025 pn. „Rozbudowa wraz z modernizacją Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Szczecinie w zakresie kliniczno-dydaktycznym i medycznych wdrożeń innowacyjnych”.

W okresie od stycznia do marca 2024 roku w ramach zadnia nr 3 - Rozbudowy Oddziału Klinicznego Onkologii, Chemioterapii i Immunoterapii Nowotworów wykonawca zrealizował następujące prace budowlane:

a) Ustawienie ogrodzenia wokół placu budowy,

b) Oznakowanie terenu placu budowy,

c) Montaż kontenerów (biurowych, sanitarnych, socjalnych, magazynowych) wraz z podłączeniem mediów,

d) Rozbiórka istniejącego budynku,

e) Wycinka drzew i krzewów oraz przesadzenie roślin,

f) Rozpoczęcie wykopu pod sieć wodociągową,

g) Wykonanie robót ziemnych,

h) Ułożenie kanalizacji sanitarnej tłoczonej,

i) Montaż ścianki zabezpieczającej,

j) Zabezpieczenie wykopu,

k) Kontynuacja prac wykopowych,

l) Wykonanie sieci zewnętrznych sanitarnej (wodociągowej, kanalizacji sanitarnych, kanalizacji deszczowej, ciepłociągu).

Działania te stanowią ważny krok w realizacji projektu rozbudowy Oddziału Klinicznego Onkologii, Chemioterapii i Immunoterapii Nowotworów, zapewniając niezbędne infrastrukturalne przygotowanie terenu przed kolejnymi etapami prac.