Zespół Pieśni i Tańca Pomorza Zachodniego PUM zachwyca Publiczność

26.06.2024 Wydarzenia

Ostatnie dni bez wątpienia należały do Zespołu Pieśni i Tańca Pomorza Zachodniego PUM, który zachwycił swoimi występami publiczność. Artyści wystąpili podczas 27. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych nad Iną, gdzie ich barwne stroje, energiczne tańce i tradycyjne pieśni spotkały się z ogromnym aplauzem.

Noc Kupały, celebrowana podczas Goleniowskich Przytupów to również wyjątkowe zamknięcie mijającego roku akademickiego w pełnym folklorystycznym stylu. Publiczność miała okazję doświadczyć magicznej atmosfery tej nocy, pełnej tańca, muzyki i radosnych śpiewów.

Wcześniej, zespół wystąpił także podczas Dnia Międzynarodowego w Kwaterze Głównej Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód, reprezentując polski repertuar. Występ spotkał się z entuzjastycznym odbiorem, a zespół pokazał  piękno i różnorodność polskiej kultury folklorystycznej tak szerokiej kulturowo społeczności.
Dzięki pasji i zaangażowaniu członków zespołu, tradycje Pomorza Zachodniego są żywe i inspirujące. Występy Zespołu Pieśni i Tańca Pomorza Zachodniego PUM są prawdziwym świętem dla oczu i uszu, przyciągającym miłośników folkloru w każdym wieku.

Wiecej informacji oraz pięknych zdjęć z występów Zespołu znajdziecie Państwo klikając w odnośnik poniżej:

Funpage Zespołu Pieśni i Tańca Pomorza Zachodniego PUM